ماه عسل رویایی خود را تدارک ببینید

تا جایی که می توانید مسافرت کنید، به دوردست ترین جاهایی که می توانید بروید، تا زمانیکه میتوانید، یادتان باشد، زندگی برای زیستن در یک نقطه نیست


چیدمان چمدان ماه عسل!با رعایت این نکات چمدان ماه عسل را حرفه ای بچینید!

نکاتی درباره بهتر چیدن چمدان بدانید

نکاتی درباره بهتر چیدن چمدان بدانید تا از همان فضای کوچک برای جادادن بیشترین وسایل مورد نیازتان بهره ببرید. اینطوری به همسرتان نشان می دهید که چقدر خوب چمدان می چینید و همه چیز را دنبال خودتان راه نمی اندازید.

نکات لازم

  • یک کیسه یا کیف پلاستیکی نسبتا بزرگ برای لوازم آرایش و یک کیف بزرگ دیگر برای قرار دادن اسباب و وسایل حمام در نظر بگیرید. جای این دو کیف درمرکزچمدان است. در این صورت لوازم داخل کیفها از ضربه هایی که در اثر فشار به گوشه و کنار چمدان می آید در امان هستند. برای احتیاط می توانید ظرف شامپو را در کیسه ای محکم ببندید. با این کار از ریختن شامپودر داخل چمدان و لباسها نجات پیدا می کنید.
  • لباسهای ظریف و نازک را هرچقدر می توانید کمتر تا بزنید تا چروک نشوند. مثلا می توانید آنها را از نیمه تا کرده و لابلای هر تا را با ملافه یا دیگر لباسها پرکنید تا هر چه کمتر به لباس مورد نظر فشار بیاید و کمتر چین و چروک پیدا کند.
  • لباسهای بلند مثل دامنها و شلوارها را لوله کنید دراین صورت کمتر چروک می شوند . همان چروک اندک هم وقتی به مقصد رسیدید با آویزان کردن لباس برطرف میشود و دیگر نیازی به اتو کردن شان نیست.
  • کفشها را اگر می خواهید در چمدان بگذارید با لباسهای کوچک و کم حجم مانند جورابها پرکنید. دراین صورت هم شکل و فرم کفشها حفظ می شوند و هم جایی برای لباسهای کوچکتان پیدا کرده اید. به طور کل سعی کنید هیچ فضایی از چمدانتان خالی نماند حتی یک سانت! درضمن برای اینکه ته کفش به لباسها نمالد می توانید کفشها را در کیسه یا کلاه حمام بسته بندی کنید.
  • می توانید برای سرگرمی در سفر یکی دو بازی کم حجم مثل شطرنج، مارپله ، منچ، کارتهای حافظه و یک یا دوجلد مجله و کتاب نازک هم گوشه و کنار چمدان جا بدهید تا در سفر از اوقات فراغت به خوبی استفاده کنید.
  • اگر با وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس یا هواپیما به سفر می روید طوری که احتمال گم شدن یا جابه جا شدن چمدان و وسایلتان وجود دارد، بهترین کار برای جلوگیری از این مشکلات استفاده ازچند سانت روبان رنگی است. با بستن یک تکه روبان رنگی به دسته ساک یا چمدانتان به راحتی می توانید آنها را از بین وسایل دیگران تشخیص داده و جدا کنید.
  • یک روش دیگر هم برای پیدا کردن چمدان یا ساک وجود دارد و آن هم استفاده از پلاک یا کارتهای شناسایی یا برچسب است. روی کارت یا برچسب یک تلفن تماس و شماره پروازتان را بنویسید تا در صورت گم شدن ، یابنده بتواند با در دست داشتن این نشانه ها شما را پیدا کند.

Copyright 2016 © - Talaii.ir - Designed by AFA Group