ماه عسل رویایی خود را تدارک ببینید

تا جایی که می توانید مسافرت کنید، به دوردست ترین جاهایی که می توانید بروید، تا زمانیکه میتوانید، یادتان باشد، زندگی برای زیستن در یک نقطه نیست


عکس های بی نظیر ماه عسل عکس های خاطرانگیز

عکس های شگفت انگیز ماه عسل

بیشتر عروس و دامادها می خواهند درجشن ازدواجشان، عکاسهای حرفهای عروسی، حضور داشته باشند. اما بعد از عروسی معلوم است که باید خودتان دست به کار شوید و چند اصول عکاسی و ژست ها را یاد بگیرید، حتی اگر دوربین عکاسی حرفه ای هم نداشته باشید با گوشی همراه تان هم می توانید بهترین عکس ها را بیندازید تا بعدها عکس های شگفت انگیز ماه عسل برایتان بهترین خاطره باشد

برای داشتن بهترین عکسها در ماه عسل این 4 نکته را رعایت کنید

  • شاید دوربین خوبی از قبل دارید پس دستی به سر و گوش آن بکشید یعنی اگر حافظه آن پُر است خالی کنید یا اگر نیاز به تعمیر دارد؛ تعمیرش کنید یا اگر می خواهید برایش لنز تازه تهیه کنید؛ لنزی که برای نمونه به درد عکاسی در ساحل بخورد یا... . اگر دوربین ندارید ولی بودجه تان می رسد که دوربینی تازه بخرید؛ پس دست به کار شوید و با بررسی انواع مارک ها و قیمت ها، دوربین مورد نظر را تهیه کنید. این روزها دوربین های دیجیتالی با کیفیت خوب نسبت به دوربین های حرفه ای به بازار آمده اند که قیمت ارزان تری هم دارند. اگر دوربین ندارید ولی گوشی خوبی برای عکاسی دارید هم کفایت می کند. اما اگر شما شامل هیچ کدام از موارد بالا نیستید؛ پیشنهاد می کنم برای اولین سفر زندگی تان ، خجالت را کنار بگذارید و دوربینی به امانت بگیرید اما امانت دار باشید! بالآخره یکی از موارد بالا برای شما صدق می کند و حالا یک دوربین دارید. راهنمای آن را مطالعه کنید یا از سایت ها و مقاله های عکاسی کمک بگیرید تا بدانید چطور می توانید از دوربین تان استفاده کنید سپس به همراه نامزدتان، تمرین عکاسی کنید. شارژر و حافظه دوربین را جزء چک لیست ماه عسل تان بگذارید.
  • لباسهای ظریف و نازک را هرچقدر می توانید کمتر تا بزنید تا چروک نشوند. مثلا می توانید آنها را از نیمه تا کرده و لابلای هر تا را با ملافه یا دیگر لباسها پرکنید تا هر چه کمتر به لباس مورد نظر فشار بیاید و کمتر چین و چروک پیدا کند.
  • درست است که ماه عسل برای هر دوی شما رمانتیک و جذاب خواهد بود اما بعدتر که عکس های تان را می بینید ممکن است از آنها خسته شوید چون فقط شما دو نفر در عکس ها هستید و حتی بیشتر عکس ها تک نفره است چون شما از همسرتان عکس گرفته اید. از هر موقعیت استفاده کنید با احترام از دیگران بخواهید از شما عکس دونفره بیندازند. اگر با فرد یا افرادی قدیمی، افراد محلی که لباس های خاص آن منطقه را بر تن دارند و... سوژه های مناسبی برای عکس های چند نفره می شوند
  • بعد از ماه عسل، عکس ها را مرتب کنید. آنها را با نرم‎افزارهای مختلف که این روزها تعدادشان زیاد است؛ ویرایش کنید؛ حاشیه های اضافه را ببرید. بهترین آنها را انتخاب کرده و چاپ کنید.. فراموش نکنید آلبومی که برای عکس های ماه عسل تان تهیه می‎کنید یک لایه کاغذ یا نایلونی بین عکس ها داشته باشد تا زمانی‎که آنها را نگاه می کنید آسیب نبینند.
عکس در سفر ماه عسل
عضلات چهره خود را رها و ریلکس نگاه دارید

عضلات چهره خود را رها و ریلکس نگاه دارید . اگر احساس کردید بخاطر لبخندزدن های متعدد هنگام عکسبرداری و فیلمبرداری عضلات صورت شما سخت و ماسیده شده است ، به عضلات خود استراحت دهید. برای چندثانیه ای آن ها را منبسط و رها کنید . چشمان خود را ببندید و اجازه دهید عضلات لب ها و گونه هایتان به حالت اولیه برگردد. حتی می توانید زمانی که سرتان پایین است و چشم ها را بسته اید از شما عکس بگیرند. یقینا عکس بی نظیری خواهد شد .

عکس در سفر ماه عسل
راست بایستید، بدون شکم وغبغب

از افتادن غبغب خود خودداری کنید. اغلب برجسته افتادن غبغب در عکس ها هرکسی حتی لاغر ترین عروس ها را هم ناراحت می کند. برای جلوگیری از این امر، گردن خود را ایستاده نگاه داشته و همزمان سرتان را به سمتی بچرخانید و غبغب را بالا بکشید. روش دیگر این است که سعی کنید کل سطح زبانتان را به سقف بالایی دهان بچسبانید موقع ایستادن راست و محکم بایستید . هرگز قوز نکنید. شانه های خود را عقب کشیده و قسمت سینه را باز نگه دارید.فراموش نکنید که عضلات شکم خود را منقبض کرده و جمع کنید.

عکس در سفر ماه عسل
با چشم هایتان لبخند بزنید

با چشم هایتان لبخند بزنید. گاهی می توانید خنده روی لبانتان را کمتر کنید. مثلا ژست جدی بگیرید و همراه با تلالو و نشاط توی چشم هایتان لبخند بزنید.

عکس در سفر ماه عسل
از معجزه لبخند غافل نشوید

از معجزه لبخند غافل نشوید. خوب بدانید که هیچ وقت لبخندها و خنده های مصنوعی در عکس ها درخشان نیستدو حس مصنوعی بودن را به بیننده القا می کنند. خندیدن را احساس کنید و بعد بخندید. شاد باشید و بدانید که این لبخند واقعی خودتان است که عکس شما را جذاب تر و عمیق تر و زیبا تر می کند.

عکس در سفر ماه عسل
تمرین ژست

سلبریتی ها خوب می دانند چگونه روبروی دوربین بایستند تا حداقل ده کیلو لاغر تر به نظر برسند. حرکات آن ها را تقلید کنید تا کم کم بدنتان انعطاف پذیری لازم برای انجام ژست های مختلف به دست بیاورد. برای شروع می توانید این تمرینات را انجام دهید: 1- روبروی آینه بایستید. 45 درجه کمر خود را به سمت چپ یا راست بچرخانید . همزمان باسن خود را همراه با چرخش و انحنای کمر بچرخانید. 2- وزن خود را روی پای عقب بیندازید. 3- پای دیگر خود را به سمت جلو بکشید .4- زانوی خود را اندکی پایین بیاورید تا خیلی بدنتان سفت و مصنوعی به نظر نرسد. 4- یک دست خود را به کمر گرفته و شکم را منقبض کرده و جمع کنید.


Copyright 2016 © - Talaii.ir - Designed by AFA Group